Ciekawe sposoby na spędzanie wczasów w Europie – opalanie czy narciarstwo?

Jest wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu. Sposoby te są najczęściej uzależnione od indywidualnego gustu, ale także od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości osób słowo urlop kojarzy się jedynie z letnimi wakacjami. Wolą oni w większości przypadków odpoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscach, gdzie jest ciepło i dostęp do morza.

wakacje
Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Idealnym pomysłem będą ciepłe tereny Bułgarii. Wakacje Cna Bałkanach to oferta dla osób, które uwielbiają odpoczynek w nadmorskim klimacie. Bułgaria jest zresztą miejscem, które sprzyja wypoczynkowi tego typu. Nadmorskie plaże są w dużej części kamieniste, można jednak znaleźć piaszczyste, gdzie opalanie się i odpoczynek stają się znacznie przyjemniejsze. Takie warunki spełnia także oferta, kryjąca się pod zwrotem „wakacje Bułgaria”. Zainteresowani powinni wejść w adres strony – i zapoznać się z propozycją wczasów w Bułgarii.

AndoraAndora jest małym państwem, graniczącym z Francją i Hiszpanią.

Jeśli chcesz, aby podobne artykuły pozostały Ci w głowie na długo, sprawdź witrynę (http://legalnomads.pl/artykuly/spotkania-z-nosorozcami/), do której odnośnik jest tu. Są tam bardzo podobne informacje.

Zaliczana jest do atrakcyjnych kurortów europejskich, z uwagi na możliwości wypoczynkowe. W stolicy Andory, Andora La Vella, jest wiele wartych obejrzenia zabytków.

Zaciekawił Cię nasz wpis? To fantastycznie! Nowe równie świeże treści dostrzeżesz pod poniższym odnośnikiem – tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (http://www.horyzont.net.pl/co-zobaczyc-w-londynie/).

Oprócz tego w kraju jest kilka miejscowości uzdrowiskowych, w których występują gorące źródła lecznicze. W największym stopniu jednak Andora jest znana z tego, że znajduje się w górach. Są tam więc również dobrze zorganizowane kurorty narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz częściej używane, z uwagi na coraz większą popularność spędzania wolnego czasu w tych rejonach. Popularność ta rośnie dzięki stosunkowo niskim cenom i licznym promocjom.

Włochy i Hiszpania

Wakacje
Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Tak samo jak w przypadku Andory, dyscypliny narciarskie są uprawiane również na terenie Włoch. Położonych jest tam bardzo wiele zimowych kurortów oraz stoków o różnym poziomie trudności. Jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości tego rodzaju jest Livigno. Leży na znacznej wysokości, co gwarantuje naśnieżenie tras narciarskich. narty Livigno to pomysł dla osób, które lubią dyscypliny zimowe, jak również obserwowanie uroków górskich widoków. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: ktoś chce wyjechać do Hiszpanii w celach wypoczynkowych, warto, by zainteresował się najnowszymi promocjami typu „Hiszpania last minute”. Pozwoli to na zaoszczędzenie znacznych sum pieniędzy, a co za tym idzie umożliwi spędzenie dłuższego czasu w wymarzonym punkcie.