Bluzy polarowe oraz czołówki – a więc, jakie rzeczy zabrać z sobą na wyprawę w górki

Chcesz wybrać się w górki? Nie zapomnij o jakiejś rzeczy ciepłym do ubrania i świetle, który dopomoże Ci w ciemności!
Bluza polarowa to od lat najpopularniejszy rodzaj materiału (a dokładniej Dzianiny), stosowany do wytwarzania ubrań sportowej (w podstawie, jednakże nie tylko).

polary
Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com

Jest o wiele mocniejszy i bardziej ciepły niż wełna – nawet pod wpływem wody nie zatraca swoich właściwości. W konsekwencji paroprzepuszczalności daje pozwolenie na odparowywanie się potu. Istnieją polary dla mężczyzn oraz dla kobiet, w taki, wypadku każda osoba znajdzie coś dla siebie – świetne przykłdy takich miejsc: więcej pomocnych wskazówek. tych rzecz różnorodna kolory wypełnia „szczęścia” przyszłych właścicieli, albowiem można dobrać ją pod daną sytuację, czy po prostu wybrać kolor, którą najbardziej uwielbiamy. Posiadamy też opcjęalternatywę z kapturem i bez, w tym wypadku nie jesteśmy zmuszeni się lękać, że zamarzniemy w trakcie wyjazdu!
Masz w planach zostać w górach nocą, albo mieć możliwość „zwiedzać” jakieś ciemne miejsca? zakup czołówkę! Jednakże jakiego typu będzie najlepszanajwspanialsza? Oczywiście firmy Petzl! Czołówka Petzl to idealne rozwiązanie w każdego typu sytuacji, kiedy potrzebuje się „odrobiny światła”. W porównaniu od potrzeb ma się możliwość dobrać zasięg oświetlenia, regulować kąt opadania światła, albo wskaźnik ładującej się baterii. Powstały czołówki o różnych kształtach a także kolorach, również bez problemu znajdzie się jakąś rzecz odpowiedniego na naszą głowę.

Ceny są różne od siebie – najbardziej tanie czołówki firmy Petzl są granicach cen koło 20 złotówek, a najbardziej drogie są w stanie sięgnąć nawet ponad 1500 złotówek – www.skalnik.pl/oswietlenie-czolowki-b-petzlancja] nawet do 3 lat, w zależności od modelu albo sklepiku w którym robimy zakup.